Het Team


Directie

Rob Meinster
Directeur
MT-lid
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
de.schakel@cpov.nl

 
                Gea van Veenendaal 
Leerkracht groep 4
MT-lid
Onder- en bovenbouwcoördinator

dinsdagmiddag, woensdag, donderdag, vrijdag
gea.vanveenendaal@schakelveenendaal.nl

 Intern begeleider

Gerda Coers
Intern begeleider
maandag, donderdag
gerda.coers@schakelveenendaal.nl


Groepsleerkrachten

 

Esther Floor
Leerkracht groep 1
maandag, dinsdag, woensdag
esther.floor@schakelveenendaal.nl 


Marijke van Schuppen
Leerkracht groep 2
maandag, dinsdag
marijke.vanschuppen@schakelveenendaal.nl  




 

Winett Juffer  
Leerkracht groep 3
maandag, dinsdag
winett.juffer@schakelveenendaal.nl

 

Marieke Nellestijn
Leerkracht groep 4
maandag, dinsdag
marieke.nellestijn@schakelveenendaal.nl 



 

Betty Felten
Leerkracht groep 5
maandag, dinsdag
betty.felten@schakelveenendaal.nl        



 

Lisanne Poort
Leerkracht groep 6
maandag, dinsdag
lisanne.poort@schakelveenendaal.nl          



           

 







Vanaf maandag 2 oktober in groep 7
Gerina Lambers
maandag t/m vrijdag
 

Liza Koenen
Leerkracht groep 8
maandag, dinsdag, woensdag (om de week)
liza.koenen@schakelveenendaal.nl

 








Martine Menninga
Leerkracht groep 1
donderdag, vrijdag
martine.menninga@schakelveenendaal.nl 


           

Meta Jansen
Leerkracht groep 2
woensdag, donderdag, vrijdag
meta.jansen@schakelveenendaal.nl

 



Lenny Elings
Leerkracht groep 3
woensdag, donderdag, vrijdag
lenny.elings@schakelveenendaal.nl  





 

Gea van Veenendaal
Leerkracht groep 4
woensdag, donderdag, vrijdag
gea.vanveenendaal@schakelveenendaal.nl         



       

 

Mette Westendorp
Leerkracht groep 5
woensdag, donderdag, vrijdag
mette.westendorp@schakelveenendaal.nl

           


 

Bernice Willemsen
Leerkracht groep 6
woensdag, donderdag, vrijdag
bernice.willemsen@schakelveenendaal.nl     

          


   







       
Katja Pilon
Leerkracht groep 8
woensdag (om de week), donderdag, vrijdag
katja.pilon@schakelveenendaal.nl