Het Team


Directie

Rob Meinster
Directeur
MT-lid
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
de.schakel@cpov.nl
 
     
Gea van Veenendaal 
Leerkracht groep 4
MT-lid
Onder- en bovenbouwcoördinator

dinsdagmiddag, woensdag, donderdag, vrijdag
gea.vanveenendaal@schakelveenendaal.nl

Intern begeleider

 

           Gerda Coers
Intern begeleider
MT-lid
dinsdag, donderdag
gerda.coers@schakelveenendaal.nl

 

Groepsleerkrachten

 

Esther Floor
Leerkracht groep 1
maandag, dinsdag, woensdag
esther.floor@schakelveenendaal.nl 

Marijke van Schuppen
Leerkracht groep 2
maandag, dinsdag
marijke.vanschuppen@schakelveenendaal.nl  
  Ria van den Brink 
Leerkracht groep 3
maandag, dinsdag, woensdag, vrijdag
ria.vandenbrink@schakelveenendaal.nl

  Marieke Nellestijn
Leerkracht groep 4
maandag, dinsdag
marieke.nellestijn@schakelveenendaal.nl 



  Betty Felten
Leerkracht groep 5
maandag, dinsdag
betty.felten@schakelveenendaal.nl 



  Lisanne Poort
Leerkracht groep 6
maandag, dinsdag
lisanne.poort@schakelveenendaal.nl



  Marlies van Spanje
Leerkracht groep 7, ADV-vervanging voor Arno
maandag



  Liza Koenen
Leerkracht groep 8
maandag, dinsdag, woensdag (om de week)
liza.koenen@schakelveenendaal.nl
 

Martine Menninga
Leerkracht groep 1
donderdag, vrijdag
martine.menninga@schakelveenendaal.nl 


Meta Jansen
Leerkracht groep 2
woensdag, donderdag, vrijdag
meta.jansen@schakelveenendaal.nl

  Winett Juffer
Leerkracht groep 3
donderdag
winett.juffer@schakelveenendaal.nl  
  Gea van Veenendaal
Leerkracht groep 4
woensdag, donderdag, vrijdag
gea.vanveenendaal@schakelveenendaal.nl
  Mette Westendorp
Leerkracht groep 5
woensdag, donderdag, vrijdag
mette.westendorp@schakelveenendaal.nl


  Bernice Willemsen
Leerkracht groep 6
woensdag, donderdag, vrijdag
bernice.willemsen@schakelveenendaal.nl

  Arno Hassink
Leerkracht groep 7
dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag
arno.hassink@schakelveenendaal.nl



  Katja Pilon
Leerkracht groep 8
woensdag (om de week), donderdag, vrijdag
katja.pilon@schakelveenendaal.nl