Het Team


Rob Meinster 
Directeur
MT-lid
maandag, dinsdag, donderdag, vrijdag
de.schakel@cpov.nl
 
 
       
Gea van Veenendaal 
Leerkracht groep 4
MT-lid
Onder- en bovenbouwcoördinator

dinsdagmiddag, woensdag, donderdag, vrijdag
gea.vanveenendaal@schakelveenendaal.nl

 Intern begeleider

Gerda Coers
Intern begeleider
maandag, donderdag
gerda.coers@schakelveenendaal.nl


Groepsleerkrachten

 

Esther Floor
Leerkracht groep 1
maandag, dinsdag, woensdag
esther.floor@schakelveenendaal.nl 



Meta Jansen
Leerkracht groep 2
maandag, dinsdag
meta.jansen@schakelveenendaal.nl

 

Winett Juffer  
Leerkracht groep 3
maandag, dinsdag
winett.juffer@schakelveenendaal.nl

 

Marieke Nellestijn
Leerkracht groep 4
maandag, dinsdag
marieke.nellestijn@schakelveenendaal.nl 

 

 

Betty Felten
Leerkracht groep 5
maandag, dinsdag
betty.felten@schakelveenendaal.nl        


 

Lisanne Poort
Leerkracht groep 6
maandag, dinsdag
lisanne.poort@schakelveenendaal.nl          



           

 
Gerina Lambers
Leerkracht groep 7
maandag t/m vrijdag
 

Liza Koenen
Leerkracht groep 8
maandag, dinsdag, woensdag (om de week)
liza.koenen@schakelveenendaal.nl

 

Martine Menninga
Leerkracht groep 1
donderdag, vrijdag
martine.menninga@schakelveenendaal.nl 


           


Els Noort
Leerkracht groep 2
woensdag, donderdag, vrijdag
els.noort@schakelveenendaal.nl




 
Lenny Elings
Leerkracht groep 3
woensdag, donderdag, vrijdag
lenny.elings@schakelveenendaal.nl  





 

Gea van Veenendaal
Leerkracht groep 4
woensdag, donderdag, vrijdag
gea.vanveenendaal@schakelveenendaal.nl         



     

   

 


           


 

Bernice Willemsen
Leerkracht groep 6
woensdag, donderdag, vrijdag
bernice.willemsen@schakelveenendaal.nl     

          


   







      
Katja Pilon
Leerkracht groep 8
woensdag (om de week), donderdag, vrijdag
katja.pilon@schakelveenendaal.nl